Hemen Ücretsiz Kayıt

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Avon’dan Bağımsız Satış Liderine kendisine ait hemenucretsizkayit.com, internet sitesindeki formlar aracılığıyla (isminiz, soy isminiz, adresiniz, telefon numaranız v.b.) kişisel verileri isteyebilir. Bu kişisel bilgiler, hemenucretsizkayit.com’un hizmetleri hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlamak ve “AVON KOZMETİK ÜRÜNLERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş.’ye temsilci kaydınızın yapılması ve doğrulanması için size ulaşılması gereken durumlarda kullanılacaktır. Bu bilgiler ayrıca sizlere kampanyalar, kataloglar ve iletişim bildirimleri için kullanılabilir.

Avon’a kayıt olabilmeniz için, Avon Ücretsiz Kayıt Formu, Avon Temsilci Kayıt Formu, aracılığıyla Satış Liderleri tarafından toplanır, güvenliği ve teyidi için telefon ile aranıp doğrulanması yapıldıktan sonra online olarak Avon’un Temsilci sistemine kaydı gerçekleştirilir. Avon Ücretsiz/Temsilci Kayıt Formu’nu doldurduğunuzda Avon’a üye olmak için ön bilgileri verdiğinizi doğrulamış olursunuz.

hemenucretsizkayit.com site içerisinde bulunan Formların doldurulması sırasında sizden hiçbir şekilde ücret talep etmez.

Üyelik formlarından toplanan bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda ve yasal haklarımızı korumak amacıyla resmi makamlara açıklanabilecektir.

İşbu kişisel bilgiler hemenucretsizkayit.com tarafından üçüncü kişilere kiralanmaz, satılmaz ve faaliyet dışı hiçbir Şekilde kullandırılmaz. Başkasının adına bilinçli olarak form doldurulmasının ve dolandırıcılığa varabilecek sonuçların önüne geçebilmek için internet protokol adresleri ve tarayıcı bilgileri de sadece hemenucretsizkayit.com tarafından kontrol edilebilir. Yukarıda bahsedilen durumlarda yasal haklarımızı korumak amacıyla resmi makamlarla paylaşılabilir.

İşbu sözleşmeyle hemenucretsizkayit.com ‘un kendisiyle iletişime geçme hakkı tanımış olan site kullanıcısı, dilediği zaman hemenucretsizkayit.com‘a yazılı bildirimde bulunmak kaydıyla bu izni sonlandırma hakkına sahiptir. hemenucretsizkayit.com Gizlilik Politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu ilkelerinin maddelerinde bir değişiklik yapılması durumunda, Söz konusu düzenleme burada yayınlanacaktır. Gizlilik Politikasında yapılan herhangi bir değişiklikten sonra bu siteyi kullanmanız halinde, yapılan değişikliği kabul ettiğiniz anlamına geleceği için, bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol etmenizi öneririz.

Gizlilik politikamız gereği kişisel bilgileriniz amacı dışında kullanılmamaktadır.

Başa dön
Selam
Bize Yazın
Call Now Button